067-430-52-02

Через Украину запустят контейнерный поезд из Беларуси в Румынию

28.02.2019 • Просмотров: 107

Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень. Читайте такожУ МВС розповіли, коли і де патрульні почнуть використовувати лазерні радари TruCam Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це країни домовилися під час засідання українсько-турецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 3-4 жовтня в місті Анкара. «Головним досягненням є домовленість про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень між Україною і Туреччиною. Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 року напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для підписання в 2019 році», - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що до моменту підписання і набрання чинності відповідних змін до Угоди сторони погодились, починаючи з 2019 року, здійснювати обмін додатковими дозволами для здійснення двосторонніх перевезень в необмеженій кількості, для задоволення потреб вітчизняних перевізників. «У 2018 році українська сторона додатково отримає таку кількість дозволів: 1000 двосторонніх; 1000 для порожнього в'їзду транспортних засобів; 500 в/з третіх країн. На 2019 рік сторони погодили попередню квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень: 7000 двосторонніх; 4000 транзитних; 10 000 транзитних U; 2500 в/з третіх країн; 5000 для порожнього в'їзду транспортних засобів», - йдеться в повідомленні. Як повідомляв УНІАН, раніше Кабінет міністрів України відновив на посаді голову Держслужби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Михайла Ноняка, який був відсторонений від роботи на час проведення розслідування. У березні міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до уряду з пропозицією звільнити Ноняка. Невдоволення міністра викликала непрозора робота служби. До того ж, 6 квітня співробітники СБУ затримали чиновника Укртрансбезпеки, який вимагав від підприємця 38 тисяч доларів хабара за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення, мотивуючи це "дефіцитом" відповідних бланків. Відзначається, що за кожен оформлений документ чиновник отримував від 100 до 500 доларів США за офіційної вартості бланка 49 гривень. У свою чергу, Ноняк раніше заявляв про відсутність підтримки з боку Міністерства інфраструктури в питанні зміни нормативно-правової бази для зниження корупційних ризиків, а також у питанні переведення послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат. Ноняк був призначений головою Укртрансбезпеки 20 квітня 2016 року, а до призначення обіймав посаду заступника голови цієї служби.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/10288083-ukrajina-i-turechchina-domovilisya-znyati-obmezhennya-na-vantazhni-avtoperevezennya.html

Он станет восьмым транзитным контейнерным поездом, который осуществляет перевозки по украинской железной дороге на постоянной основе.

В марте по территории Украины начнет курсировать новый регулярный транзитный контейнерный поезд из Беларуси в Румынию.

Об этом пишет ЦТС со ссылкой на информацию "Укрзализныци".

Он станет восьмым транзитным контейнерным поездом, который осуществляет перевозки на постоянной основе. "Укрзализныця" совместно с другими участниками проекта обеспечила все необходимые условия для его реализации.

Маршрут поезда по территории Украины будет пролегать между станциями Удрицк и Вадул-Сирет. В его составе планируется перевозить не менее 32 вагонов с контейнерами.

Одно из преимуществ такой логистической схемы грузоперевозок заключается в минимизации времени доставки. Ориентировочное время следования нового поезда по территории Украины составит около полутора суток. Грузоотправители выбирают этот вид перевозок, так как он является экономически выгодным по сравнению с другими видами транспорта и обеспечивает лучшую сохранность грузов, заявляют в УЗ.

Ранее сообщалось, что только в 2018 году "Укрзализныця" запустила 8 новых регулярных контейнерных поездов, курсирующих по установленному расписанию в определенные дни недели и обеспечивающих ускоренную доставку грузов в контейнерах.

Джерело: Сайт "ЦТС"

Информер курса валют
Таможенный
калькулятор
Заявка
Ru