067-430-52-02

Реекспорт/Реімпорт

Якщо Ви оформляєте Реекспорт і хочете уникнути зайвої бюрократії при оформленні вантажу і блокування значної суми коштів, тоді скористайтеся фінансовою гарантією КТ «Бізнес Гарант».

Реекспорт - це митний режим, відповідно до якого товари, які були раніше ввезені на митну територію України або на територію вільної митної зони, вивозяться за межі митної території України без сплати вивізного мита та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Окремі положення щодо застосування митного режиму реекспорту

Застосування митного режиму реекспорту можливе за умови ідентифікації органом доходів і зборів товарів, заявлених у цей режим, як таких, що були раніше ввезені на митну територію України.

Для товарів, які ввозяться з метою подальшого реекспорту, засоби забезпечення ідентифікації можуть бути застосовані на момент їх ввезення на митну територію України.

Не потрібно застосування засобів забезпечення ідентифікації до тари, піддонів та інших подібних товарів, які не мають індивідуальних ідентифікаційних ознак.

Реекспорт товарів, поміщених у митний режим імпорту, може бути здійснений імпортером цих товарів або його правонаступником.

В інших випадках дозволяється застосування митного режиму реекспорту при вивезенні за межі митної території України товарів іншою особою, ніж та, що їх ввозила, якщо це виправдано обставинами.

Декларування товарів у митний режим реекспорту може здійснюватися в будь-якому органі доходів і зборів, якщо інше не передбачено Митним кодексом України.

Товари, що реекспортуються, можуть вивозитися за межі митної території України однією чи кількома партіями. Допускається вивезення товарів, що реекспортуються, за межі митної території України не через той орган доходів і зборів, через який товари ввозилися на цю територію.

Замість митної декларації для декларування у митний режим реекспорту упаковок, контейнерів, піддонів і транспортних засобів комерційного призначення використовуються документи, які підтверджують попереднє ввезення зазначених товарів на митну територію України.

Митний статус товарів, що поміщаються в митний режим реекспорту

Іноземні товари, поміщені в режим реекспорту, зберігають статус іноземних товарів.

Товари, які отримали статус українських внаслідок імпорту та реекспортуються, втрачають статус українських товарів з моменту їх фактичного вивезення за межі митної території України.

Повернення сум ввізного мита при реекспорті товарів

Після поміщення товарів у митний режим реекспорту, суми ввізного мита, сплачені при імпорті цих товарів, повертаються особам, які їх платили, або їх правонаступникам відповідно до Митного кодексу України. Акцизний податок і податок на додану вартість при поміщенні товарів у митний режим реекспорту стягуються згідно з Податковим кодексом України.

Ознайомитися з процедурою оформлення Командитним товариством «Бізнес Гарант» гарантійного документа можна за посиланням або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Информер курса валют
Митний
калькулятор
Заявка
RuUkEn