067-430-52-02

В ПП "Краковец" разделят грузовое и пассажирское движение

02.12.2019 • Просмотров: 1168

Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень. Читайте такожУ МВС розповіли, коли і де патрульні почнуть використовувати лазерні радари TruCam Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це країни домовилися під час засідання українсько-турецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 3-4 жовтня в місті Анкара. «Головним досягненням є домовленість про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень між Україною і Туреччиною. Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 року напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для підписання в 2019 році», - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що до моменту підписання і набрання чинності відповідних змін до Угоди сторони погодились, починаючи з 2019 року, здійснювати обмін додатковими дозволами для здійснення двосторонніх перевезень в необмеженій кількості, для задоволення потреб вітчизняних перевізників. «У 2018 році українська сторона додатково отримає таку кількість дозволів: 1000 двосторонніх; 1000 для порожнього в'їзду транспортних засобів; 500 в/з третіх країн. На 2019 рік сторони погодили попередню квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень: 7000 двосторонніх; 4000 транзитних; 10 000 транзитних U; 2500 в/з третіх країн; 5000 для порожнього в'їзду транспортних засобів», - йдеться в повідомленні. Як повідомляв УНІАН, раніше Кабінет міністрів України відновив на посаді голову Держслужби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Михайла Ноняка, який був відсторонений від роботи на час проведення розслідування. У березні міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до уряду з пропозицією звільнити Ноняка. Невдоволення міністра викликала непрозора робота служби. До того ж, 6 квітня співробітники СБУ затримали чиновника Укртрансбезпеки, який вимагав від підприємця 38 тисяч доларів хабара за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення, мотивуючи це "дефіцитом" відповідних бланків. Відзначається, що за кожен оформлений документ чиновник отримував від 100 до 500 доларів США за офіційної вартості бланка 49 гривень. У свою чергу, Ноняк раніше заявляв про відсутність підтримки з боку Міністерства інфраструктури в питанні зміни нормативно-правової бази для зниження корупційних ризиків, а також у питанні переведення послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат. Ноняк був призначений головою Укртрансбезпеки 20 квітня 2016 року, а до призначення обіймав посаду заступника голови цієї служби.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/10288083-ukrajina-i-turechchina-domovilisya-znyati-obmezhennya-na-vantazhni-avtoperevezennya.html

Работы на украинско-польской границе начнутся в следующем году

Разграничение пассажирских и грузовых участков в пункте пропуска "Краковец" определено Украиной и Польшей одним из приоритетов в развитии пограничной инфраструктуры на украинском-польском участке госграницы. Строительные работы в "Краковце" должны начаться ориентировочно весной 2020 года.

Об этом пишет ЦТС со ссылкой на информацию МИУ.

Также в министерстве отметили, что запланированы проекты по капитальному ремонту на подходах к 4 пунктам пропуска (КПП "Устилуг", КПП "Рава-Русская", КПП "Смильница", КПП "Грушев"). Работы будут вестись в рамках реализации контрактов в соответствии с Договором между правительствами  Украины и Польши о предоставлении кредита на условиях связанной помощи. Реализация этих контрактов позволит разгрузить автомобильную дорогу М-10 Львов-Краковец. Начало работ также ожидается в 2020 году после утверждения проектной документации.

Вопросы, организации комфортного перемещения пассажиров, а также сокращения времени простоя на границе пассажирского и грузового транспорта затрагивались 28 ноября на встрече министра инфраструктуры Украины Владислава Криклия с его польским коллегой Анджеем Адамчиком. Польской стороне было предложено организовать совместный контроль в пунктах пропуска, где наблюдается наиболее интенсивное движение.

Также, напомним, на встрече удалось добиться выделения для украинских перевозчиков дополнительных дозволов в 2019 году.

Джерело: Сайт "ЦТС"

 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Английский -> Русский...
    
  • Создать новый список слов...
 • Копировать
 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Сербский -> Русский...
    
  • Создать новый список слов...
 • Копировать
 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Английский -> Русский...
    
  • Создать новый список слов...
 • Копировать
Информер курса валют
Таможенный
калькулятор
Заявка
Ru