067-430-52-02

Южная железная дорога наращивает объемы перевозки грузов в контейнерах

28.11.2019 • Просмотров: 1186

Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень. Читайте такожУ МВС розповіли, коли і де патрульні почнуть використовувати лазерні радари TruCam Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це країни домовилися під час засідання українсько-турецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 3-4 жовтня в місті Анкара. «Головним досягненням є домовленість про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень між Україною і Туреччиною. Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 року напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для підписання в 2019 році», - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що до моменту підписання і набрання чинності відповідних змін до Угоди сторони погодились, починаючи з 2019 року, здійснювати обмін додатковими дозволами для здійснення двосторонніх перевезень в необмеженій кількості, для задоволення потреб вітчизняних перевізників. «У 2018 році українська сторона додатково отримає таку кількість дозволів: 1000 двосторонніх; 1000 для порожнього в'їзду транспортних засобів; 500 в/з третіх країн. На 2019 рік сторони погодили попередню квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень: 7000 двосторонніх; 4000 транзитних; 10 000 транзитних U; 2500 в/з третіх країн; 5000 для порожнього в'їзду транспортних засобів», - йдеться в повідомленні. Як повідомляв УНІАН, раніше Кабінет міністрів України відновив на посаді голову Держслужби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Михайла Ноняка, який був відсторонений від роботи на час проведення розслідування. У березні міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до уряду з пропозицією звільнити Ноняка. Невдоволення міністра викликала непрозора робота служби. До того ж, 6 квітня співробітники СБУ затримали чиновника Укртрансбезпеки, який вимагав від підприємця 38 тисяч доларів хабара за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення, мотивуючи це "дефіцитом" відповідних бланків. Відзначається, що за кожен оформлений документ чиновник отримував від 100 до 500 доларів США за офіційної вартості бланка 49 гривень. У свою чергу, Ноняк раніше заявляв про відсутність підтримки з боку Міністерства інфраструктури в питанні зміни нормативно-правової бази для зниження корупційних ризиків, а також у питанні переведення послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат. Ноняк був призначений головою Укртрансбезпеки 20 квітня 2016 року, а до призначення обіймав посаду заступника голови цієї служби.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/10288083-ukrajina-i-turechchina-domovilisya-znyati-obmezhennya-na-vantazhni-avtoperevezennya.html

В январе-ноябре 2019 года региональный филиал УЗ "Южная железная дорога" перевез 380 тыс. т грузов в контейнерах (+128,4 тыс. т к аналогичному периоду прошлого года).

Об этом сообщает ЦТС со ссылкой на медиацентр Магистраль.

Отправка грузов в контейнерах на Южной ЖД становится все более популярной. Так, в январе-ноябре 2017 года здесь было погружено 343,9 тыс. т, а в 2016 г. - 131,7 тыс. т.

Ранее сообщалось, что выросло количество регулярных контейнерных поездов на Приднепровской железной дороге. В настоящее время на магистрали курсируют 7 таких поездов, что почти в два раза больше, чем годом ранее. Упомянутые регулярные контейнерные поезда выполняют перевозки по маршрутам Одесса-Порт - Днепр-Лиски - Одесса-Порт (поезд "Днепровец"); Черноморская - Днепр-Лиски - Черноморская; Никополь - Одесса-Порт - Паромная ("Ника"); Нижнеднепровск-Пристань - Черноморская - Нижнеднепровск-Пристань; Верхнеднепровск-Черноморская-Верхнеднепровск; Верхнеднепровск - Одесса-Порт - Верхнеднепровск; Нижнеднепровск-Узел - Изов-экспорт (в Польшу). Три последних маршрута появились уже в текущем году. Для дальнейшего развития контейнерных перевозок в расписании движения поездов на Приднепровской ЖД предусмотрена нитка для еще одного контейнерного поезда - Одесса-Порт - Пологи (Запорожская область) - Одесса-Порт.

По словам председателя правления УЗ Евгения Кравцова, всего, по состоянию на конец сентября, УЗ запустила 27 контейнерных поездов, 22 из которых курсируют регулярно.

Джерело: Сайт "ЦТС"

 • Добавить в Словарь
   
  • Новый список слов для Английский -> Русский...
    
  • Создать новый список слов...
 • Копировать
Информер курса валют
Таможенный
калькулятор
Заявка
Ru