067-430-52-02

Одесский порт назвал количество контейнерных поездов, обработанных за год

18.02.2019 • Просмотров: 942

Україна і Туреччина мають намір з 2019 року зняти обмеження на виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень. Читайте такожУ МВС розповіли, коли і де патрульні почнуть використовувати лазерні радари TruCam Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це країни домовилися під час засідання українсько-турецької Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 3-4 жовтня в місті Анкара. «Головним досягненням є домовленість про перехід на бездозвільну систему виконання двосторонніх і транзитних вантажних перевезень між Україною і Туреччиною. Сторони домовилися до кінця жовтня 2018 року напрацювати відповідний проект Протоколу про внесення змін до чинної двосторонньої угоди, а також докласти максимум зусиль для підписання в 2019 році», - йдеться в повідомленні. Також наголошується, що до моменту підписання і набрання чинності відповідних змін до Угоди сторони погодились, починаючи з 2019 року, здійснювати обмін додатковими дозволами для здійснення двосторонніх перевезень в необмеженій кількості, для задоволення потреб вітчизняних перевізників. «У 2018 році українська сторона додатково отримає таку кількість дозволів: 1000 двосторонніх; 1000 для порожнього в'їзду транспортних засобів; 500 в/з третіх країн. На 2019 рік сторони погодили попередню квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень: 7000 двосторонніх; 4000 транзитних; 10 000 транзитних U; 2500 в/з третіх країн; 5000 для порожнього в'їзду транспортних засобів», - йдеться в повідомленні. Як повідомляв УНІАН, раніше Кабінет міністрів України відновив на посаді голову Держслужби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Михайла Ноняка, який був відсторонений від роботи на час проведення розслідування. У березні міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до уряду з пропозицією звільнити Ноняка. Невдоволення міністра викликала непрозора робота служби. До того ж, 6 квітня співробітники СБУ затримали чиновника Укртрансбезпеки, який вимагав від підприємця 38 тисяч доларів хабара за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення, мотивуючи це "дефіцитом" відповідних бланків. Відзначається, що за кожен оформлений документ чиновник отримував від 100 до 500 доларів США за офіційної вартості бланка 49 гривень. У свою чергу, Ноняк раніше заявляв про відсутність підтримки з боку Міністерства інфраструктури в питанні зміни нормативно-правової бази для зниження корупційних ризиків, а також у питанні переведення послуг, які надає Укртрансбезпека, в електронний формат. Ноняк був призначений головою Укртрансбезпеки 20 квітня 2016 року, а до призначення обіймав посаду заступника голови цієї служби.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/10288083-ukrajina-i-turechchina-domovilisya-znyati-obmezhennya-na-vantazhni-avtoperevezennya.html

Время доставки контейнеров специализированными поездами сократилось на 70% по сравнению с повагонными отправками.

С момента запуска контейнерных поездов, которые курсируют со станции Одесса-Порт в направлении Рожнятова, Днепра, Харькова и Киева, в Одесском порту было обслужено 186 таких поездов.

Как пишет ЦТС, такая информация представлена в отчете начальника Одесского филиала АМПУ Игоря Ткачука за 2018 год.

Отмечается, что время доставки контейнерными поездами, в сравнении с перевозками контейнеров единичными вагонами, сократилось в среднем на 70% (примерно 100 часов).

Также в отчете И. Ткачука говорится о привлечении портом в 2018 году дополнительных контейнерных линий и фидерного сервиса: ONE, Hapag Lloyd, Arkas. Это позволило обеспечить перевалку 599,5 тыс. TEU.

Напомним, в сентябре сообщалось, что Одесский порт отправляет примерно 15% контейнеров вглубь страны по железной дороге. Самым востребованным контейнерным поездом из Одесского морского порта является поезд Одесса-Порт - Рожнятов (Ивано-Франковская область).

За 2018 год во всех украинских морских портах было перевалено 846,5 тыс. TEU.

По данным УЗ, в 2018 году по железной дороге было перевезено 334 963 TEU, что на 13% больше, чем в 2017 году.  В составе контейнерных поездов, которых на постоянной основе курсирует уже 17, в том числе 7 транзитных, - в прошлом году перевезли 95 700 TEU.

Джерело: Сайт "ЦТС"

Информер курса валют
Таможенный
калькулятор
Заявка
Ru