067-430-52-02

Безмитна торгівля

У випадках, коли виникає необхідність:
- Ввезення іноземних товарів в приміщення магазину безмитної торгівлі;
- Або випуску з такого приміщення;
- При переміщенні іноземних товарів між органами доходів і зборів;
- Або між різними пунктами пропуску в межах зони діяльності одного органу доходів і зборів,

Необхідна Фінансова Гарантія забезпечення виконання зобов'язань перед органами доходів і зборів. Відповідну гарантію Вам надасть КТ «Бізнес Гарант».

Безмитна торгівля - це митний режим, відповідно до якого товари, не призначені для вільного обігу на митній території України, знаходяться та реалізуються для вивезення за межі митної території України під митним контролем у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України, відкритих для міжнародного сполучення, і на повітряних, водних або залізничних транспортних засобах комерційного призначення, які виконують міжнародні рейси, з умовним звільненням від оподаткування митними платежами, установленими на імпорт та експорт таких товарів, та без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Забезпечення виконання обов'язку зі сплати митних платежів при переміщенні іноземних товарів між органами доходів і зборів або між різними пунктами пропуску в межах зони діяльності одного органу доходів і зборів у зв'язку з необхідністю їх ввезення в приміщення магазину безмитної торгівлі або випуску з такого приміщення здійснюється відповідно до розділу X (Гарантії забезпечення виконання зобов'язань перед органами доходів і зборів) Митного кодексу України.

Завершення митного режиму безмитної торгівлі

Митний режим безмитної торгівлі завершується шляхом реекспорту товарів, поміщених у цей митний режим, або поміщення їх в інший митний режим, а також у випадках:

1) конфіскації товарів;

2) повної втрати товарів внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили, за умови підтвердження факту аварії або дії обставин непереборної сили в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Про процедуру оформлення фінгарантии Ви можете дізнатися у нас на сайті перейшовши за посиланням чи зателефонувавши нашим менеджерам по телефону вказаному в контактах.

Информер курса валют
Митний
калькулятор
Заявка
RuUkEn