067-430-52-02

Митний режим імпорт

Коли у імпортерів виникає необхідність ввезти товар на територію України (Вінниця, Київ, Харків, Ужгород, Львів, Одеса), але немає ще сплати всіх митних платежів, або ж товар необхідно перемістити на склад тимчасового зберігання без сплати митних платежів то тоді можна задіяти нашу фінансову гарантію. Менеджери відділу з надання фінансової гарантії КТ "Бізнес Гарант" допоможуть оформити Гарантійний документ для товарів цього митного режиму.

Імпорт (випуск у вільний обіг) - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання всіх необхідних митних формальностей випускаються у вільний обіг на митній території України.

Умови поміщення товарів у митний режим імпорту

Митний режим імпорту може бути застосований до товарів, які надходять на митну територію України, та до товарів, що зберігаються під митним контролем або поміщеним в інший митний режим, а також до продуктів переробки товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території.

Законодавством України можуть бути визначені документи, які використовуються для декларування товарів у митний режим імпорту замість митної декларації.

Для розміщення товарів у митний режим імпорту особа, на яку покладається дотримання вимог митного режиму, повинна:

  1. подати органу доходів і зборів, що здійснює випуск товарів, документи на такі товари;
  2. сплатити митні платежі, якими відповідно до законів України обкладаються товари під час ввезення на митну територію України в режимі імпорту;
  3. виконати встановлені відповідно до закону вимоги щодо заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
  4. якщо іноземні товари після ввезення їх на митну територію України були пошкоджені або втрачені внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили або внаслідок протиправних дій третіх осіб, які підтверджується документально, за рішенням декларанта вони можуть бути заявлені органу доходів і зборів в митний режим імпорту в пошкодженому стані або в фактичній кількості з дотриманням щодо них встановлених відповідно до закону заходів тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. У разі втрати товарів після ввезення їх на митну територію України внаслідок протиправних дій третіх осіб митні платежі, встановлені на імпорт таких товарів, підлягають сплаті в повному обсязі в порядку, встановленому Митним кодексом України. За рішенням декларанта або уповноваженої ним особи допускається приміщення пошкоджених товарів в інші митні режими.
  5. в разі встановлення відповідно до закону заборон чи обмежень щодо ввезення на митну територію України відповідних товарів такі товари, випущені у вільний обіг на митній території України за попередніми, тимчасовим або періодичним митними деклараціями, підлягають приміщенню в митний режим імпорту відповідно до умов, які діяли на момент їх випуску у вільний обіг.

Ознайомитися з процедурою оформлення командитним товариством «Бізнес Гарант» гарантійного документа можна в розділі Процедура співпраці або телефонуйте за номерами:

067-430-52-02 (для постійних клієнтів)

067-430-23-28 (для нових клієнтів) 

Информер курса валют
Митний
калькулятор
Заявка
RuUkEn