067-430-52-02

Переробка на митній території

У Вас планується переробка на митній території України, але Ви не хочете вносити заставу, тоді скористайтеся фінансовою гарантією КТ «Бізнес Гарант», що спростить для Вас процедуру оформлення і дозволить заощадити час і гроші.

Переробка на митній території - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови подальшого реекспорту продуктів переробки.

Поміщення товарів в митний режим переробки на митній території здійснюється з умовним повним звільненням від оподаткування митними платежами. Заходи гарантування додержання митного режиму переробки на митній території застосовуються до товарів, визначених Кабінетом Міністрів, а саме товарів, при приміщенні яких в митний режим переробки на митній території застосовуються фінансові гарантії відповідно до розділу X Митного кодексу України.

Терміни переробки товарів на митній території України

Термін переробки товарів на митній території України встановлюється органом доходів і зборів в кожному випадку під час видачі дозволу підприємству, виходячи з тривалості процесу переробки товарів та розпорядження продуктами їх переробки.

Зазначений строк обчислюється, починаючи з дня завершення митного оформлення органом доходів і зборів іноземних товарів для переробки. За заявою підприємства, якому видано дозвіл на переробку товарів, з причин, підтверджених документально, строк переробки товарів на митній території України триває зазначеним органом, але загальний строк переробки не може перевищувати 365 днів, крім товарів, більший термін переробки яких встановлено Законами України.

Ознайомитися з процедурою оформлення Командитним товариством «Бізнес Гарант» гарантійного документа можна за посиланням або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

 

Информер курса валют
Митний
калькулятор
Заявка
RuUk