067-430-52-02

Переробка за межами митної території

У Вас є сировина, яку Ви хочете переробити за межами України, але в Ваші плани не входить резервувати під нього значний капітал - замовте у Нас фінансову гарантію.

Переробка за межами митної території - це митний режим, відповідно до якого українські товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці за межами митної території України без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови повернення цих товарів або продуктів їх переробки на митну територію України в митному режимі імпорту.

Терміни переробки товарів за межами митної території України

Термін переробки товарів за межами митної території України встановлюється органом доходів і зборів в кожному випадку під час надання дозволу підприємству-резиденту, виходячи з тривалості процесу переробки товарів та розпорядження продуктами їх переробки. Зазначений строк обчислюється, починаючи з дня завершення митного оформлення органом доходів і зборів українських товарів для переробки. За заявою підприємства, якому видано дозвіл на переробку товарів, з причин, підтверджених документально, строк переробки товарів за межами митної території України продовжується зазначеним органом, але загальний строк переробки не може перевищувати 365 днів.

Законами України може визначатися інший строк переробки товарів.

Розпорядження товарами, поміщеними в митний режим переробки за межами митної території, в разі відкликання дозволу на переробку

Протягом 20 днів від дати відкликання дозволу на переробку товарів за межами митної території України товари, поміщені в митний режим переробки за межами митної території, повинні бути заявлені до іншого митного режиму в порядку, визначеному МКУ. У разі невиконання підприємством вище зазначених вимог, зобов'язання, забезпечені гарантією (якщо така гарантія надавалася), підлягають виконанню.

Ознайомитися з процедурою оформлення Командитним товариством «Бізнес Гарант» гарантійного документа можна за посиланням чи телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Информер курса валют
Митний
калькулятор
Заявка
RuUk